5 ознак м'яких меблів високої якості

Сучасний покупець диктує все більш високі вимоги до якості готових виробів. При покупці меблів високої якості класу «преміум» необхідно озброїтися деякими знаннями, які допоможуть «відокремити зерна від плевел».

ПРАВИЛО № 1. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗОВНІШНІЙ ВИД. СТИЛЬ І ДИЗАЙН.

Новий диван - це нове життя. М'які меблі також схильна до модних тенденцій, як і одяг і взуття. Щороку світові виробники на відомих міжнародних виставках балують нас новинками, незвичайним дизайном цікавими рішеннями, фактурою і функціоналом.

Складно погнатися за модою, тим більше, що м'які меблі купується на довгі щасливі роки. Диван купується або вже в сформований і готовий інтер'єр, або ж - це перша покупка, від якої і буде розвиватися стиль і дизайн вашого затишного будинку.

ПРАВИЛО № 2. Вибирайте ВИРОБНИКА З ІМЕНЕМ І ХОРОШОЇ РЕПУТАЦІЄЮ, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ ВЖЕ ДОВГІ РОКИ.

Меблі класу «преміум» - це завжди якість, яке гарантується виробником. Меблі, яку ви придбали, повинна зберігати всі свої експлуатаційні ознаки і прекрасний зовнішній вигляд не тільки під час гарантійного терміну. І, звичайно, ви очікуєте це від покупки. Адже меблі купується для щоденного використання не на один рік. Віддавайте перевагу продукції заводів, які вже не один десяток років тримають міцні позиції на рику і радують своїх клієнтів чудовою якістю і тривалим терміном експлуатації.

Pohjanmaan Kaluste Oy, що в перекладі з фінського означає «Меблі з Похьянмаа», є великим виробником м'яких меблів в Скандинавії і йому вже більше 50 років. Щорічно концерн виробляє 42 300 диванів. Більше половини продукції йде на експорт.

ПРАВИЛО № 3. ДЛЯ МЕБЛІВ ПРОПОНУЄТЬСЯ МАТЕРІАЛ ОББИВКИ ВИСОКОГО ЯКОСТІ.

При виборі оббивки зверніть увагу на поріг стирання тканини, а так само на якість пропонованої для оббивки шкіри. При кількості циклів на стирання понад 20 000 тканину вже вважається надійною. Однак у серйозних виробників використовуються тканини і в 40.000 і навіть в 100.000 циклів.

Для поліпшення властивостей меблевої тканини її, як правило, роблять із декількох видів волокон. Синтетична нитка присутній в більшій або меншій кількості у всіх меблевих тканинах. Вона робить тканину більш зносостійкої, довговічною, міцної, надає стійкість фарбування.

Сучасні меблеві тканини з синтетичними нитками мають цілу низку переваг: вони «дихають», гіпоалергенні, не розтягуються. Мають гідрофобні просочення, а так само грязеотталкивающие. Всіма цими просоченнями тканину насичується ще на стадії виготовлення нитки. Тому корисні властивості тканини довгий час працюють на 100%. Ось чому якісні меблі так довго не втрачає свій вигляд, а й через 15 років експлуатації гідно виглядає.

Правило № 4. З'ясувалося, З ЧОГО ВИГОТОВЛЕНИЙ КАРКАС І НАПОВНЕННЯ ДИВАНА.

Склад і якість матеріалу каркаса дуже важливі для того, щоб в майбутньому диван служив довго. Якісним матеріалом традиційно вважається деревина хвойних порід, яку зазвичай використовують скандинавські меблевики. Не менш міцні металеві каркаси, а так само ті, в яких використовується фанера, відмінно утримує фурнітуру і не схильна до деформації.

Наприклад, уже 50 років майстри фінського заводу Pohjanmaan Kaluste Oy каркас виготовляють з натуральних екологічних матеріалів, використовуючи в якості несучих елементів тільки масив хвойних порід, який заготовлюється виключно на півночі, і березовий фанеру. Перед використанням деревину хвойних порід просушують для отримання необхідного відсотка вологості - 5%.

Виготовляються каркаси фінських диванів Pohjanmaan за допомогою шипорезного з'єднання.

Каркас дивана - це його фундамент. Крім того дуже важливий і наповнювач. Від нього буде залежати, чи буде вам зручно сидіти, чи не настане просідання подушок сидіння і деформація подспінних подушок.

Наприклад, фінський виробник Pohjanmaan в якості наповнювача використовує поліуретанову піну холодного формування. Вона дає усадку значно менше звичайного наповнювача, а це означає, що меблі збереже первинний зовнішній вигляд набагато довше. Так само використовуються Холлофайбер® і незалежні вертикальні пружини, які мало деформуються і витримують підвищені навантаження.

Правило № 5. розраховувати на індивідуальний підхід У підборі яких меблів.

Правобічний або лівобічний? Як раціонально заповнити нестандартний простір? Модульні дивани, надзвичайно вдалий винахід меблевих дизайнерів, створені як раз для того, щоб вирішувати проблеми такого роду.

В основі модульних диванів - принцип дитячого конструктора, який складається з безлічі частин, що з'єднуються в довільному порядку. Тільки ролі кубиків в модульних моделях грають диванні частини, кутові частини, підлокітники.

А якщо на дивані спатимуть? І тут потрібно дуже ретельно розібратися в механізмах трансформації. Механізм механізму ворожнечу. Між деякими моделями може бути прірву по зручності експлуатації і комфортність спального місця.